Návštěvníci Úřadu práce v Brně se seznamují s DeKodem

21.07.2017 15:24
DeKod před Úřadem práceNávštěvníci Úřadu práce a přilehlého Městského soudu v Brně mají v těchto dnech možnost se blíže seznámit s projektem Den konce dluhů, který vrací lidi v těžké životní situaci zpět do soběstačného a důstojného života.


„Společnost je tak silná a rozvinutá, jak silný a rozvinutý je její neslabší jedinec,“ upozorňuje navrhovatel projektu na důležitý a přehlížený aspekt společenského rozvoje.

Poutač DeKodu v městské zástavbě je nepřehlédnutelný, díky čemuž dává podnět k otevření mysli o důležité problematice dnešních dní, o které je třeba více ve společnosti mluvit.

„Pokud někomu vezmete slovo tím, že jej připravíte o soběstačnost a základní potřeby, potom především sobě berete možnost růstu a rozvoje,“ shrnuje obecnou formou navrhovatel projektu Den konce dluhů příčiny současných dluhových pastí a ekonomického propadu, který se dotýká nás všech.

Netřeba se tedy ostýchat o dluzích mluvit, neboť dnes již mnoho lidí si je vědomo, že chudoba není způsobena pouhým osobním selháním, ale na vině jsou mnohé systémové přehmaty a nedostatky.

Dluhy totiž nejsou jenom ekonomického rázu, ale právě systémové přehmaty a nedostatky vytvořily jeden velký společenský závazek.

Kde příště se můžeme blíže seznámit s projektem Den konce dluhů lze zjistit v Harmonogramu tohoto veřejně prospěšného projektu.

 

Zpět

Podporujeme:

Revoluce za dva tisíce