Den konce dluhů se probouzí k životu

02.11.2017 16:41

DeKod na náměstí Svobody v BrněNavzdory překážkám našel Den konce dluhů své místo. Přes svoji velikost úhledně zapadl na náměstí Svobody mezi ostatní projekty participativního rozpočtu Města Brna ucházející se o přízeň. Kolemjdoucí se prozatím alespoň takto mohou seznámit s projektem nabízejícím zvýšení právní a finanční gramotnosti.

Přestože Odbor rozpočtu a financování, pod nějž spadá oddělení vymáhání a exekucí, nedoporučil jeho realizaci v rámci Dáme na vás, navrhovatel DeKodu dá na vás a daří se mu nacházet alternativní cesty vedoucí k realizaci a k osvětě projektu.

Minikonference Dne konce dluhůMinikonference Dne konce dluhů, která proběhla minulý týden v prostorách Kanceláře Veřejného ochránce práv a na které byl projekt představen i v náhradní rozpočtové variantě, přinesla kýžené podněty.

Jediným nepřítelem záměru realizace projektu v příštím roce se tak stává čas. Věřme ale, že vše má svůj čas a smysl a k uskutečnění Dne konce dluhů nakonec dojde v původních plánovaných termínech.

Minikonference Dne konce dluhů

Zpět

Podporujeme:

Revoluce za dva tisíce