Přihlašovací formulář CZE (Přihlašovací formulář na Cestu z exekucí)

Zveme vás na Cestu z exekucí určenou lidem bez domova a lidem v krizové životní situaci. V prvních dvou moderovaných blocích si budeme předávat vlastní zkušenosti. Třetí blok pak bude o konzultacích, kde budeme společně pracovat na individuálním řešení.

Cesta z exekucí má omezený počet míst účastníků, proto je nezbytné se dopředu přihlásit. Nejlépe zde přes tento formulář, případně e-mailem.

Účastník Cesty z exekucí získá:

  • zvýšení obecné právní gramotnosti v oblasti exekucí
  • motivaci k dlouhodobému držení plánu
  • motivaci k započetí řešení vlastní životní situace
  • motivaci k samostatnému řešení vlastní životní situace
  • motivaci ke sdílení zpětné vazby o výsledcích společné práce
  • možnost zapojení do dalších aktivit v pomoci lidem ve stejně těžké životní situaci

Odesláním formuláře uděluješ souhlas se zpracováváním citlivých údajů, čímž svobodně a vědomě souhlasíš se zpracováváním svých citlivých údajů spolkem Nadklam Cestou z exekucí, jseš si vědom svých práv daných § 12 zák.č. 101/2000 Sb., že můžeš kdykoli požádat o informaci o zpracovávání svých osobních údajů, a § 21 téhož zákona, že můžeš požádat o vysvětlení a požadovat odstranění vzniklého stavu, pokud je zpracovávání tvých osobních údajů v rozporu s ochranou tvého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, a jseš si vědom svého práva, že svůj souhlas se zpracováváním svých citlivých údajů můžeš kdykoliv odvolat.

Prohlášení ke zpracovávání citlivých údajů včetně formuláře pro odvolání souhlasu se zpracováváním citlivých údajů nalezneš zde.

Přihlašovací formulář na Cestu z exekucí pro lidi bez domova

Vyplňte prosím níže uvedené údaje (Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Pokud máte bydlení, použijte, prosím, formulář níže.):

Přihlašovací formulář na Cestu z exekucí pro lidi s bydlištěm a pro lidi s vlastním příjmem

Vyplňte prosím níže uvedené údaje (Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Pokud nemáte bydlení, použijte, prosím, formulář výše.):